pizza špica


Aktuality

19.03.2014 13:07

Ace pro školní výlety

Při objednání stravování v PIZZERII U ŘÍMANA nebo v letní restauraci NAHAČku nabízíme školním skupinám půjčení čtyřkol, kajaků a aquazorbingu za super ceny např. půjčení kajaku s vesly a plovací vestou za 90,-Kč,-/osoba a den (běžná cena 390,-Kč). Osobní domluva na telefonu 777 70 76 70. Možnost osobního výběru složení polopenzí. K dispozici hřiště na plážový volejbal se sítí a lajnami zdarma.

—————

19.03.2014 13:02

Zahájení turistické sezóny 2014

INE KAFE, CITRON, ŠKWOR, KOSOVCI, KRISTÍNA, TŘI SESTRY BANDITOS, Kanci paní nadlesní to vše a mnoho dalšího je připraveno na další ročník již tradiční akce Zahájení turistické sezony v ATC Merkur Pasohlávky. Připravujeme vystoupení dětských souborů, program pro malé i větší dětičky, vystoupení skupiny historického šermu, čištění velké Laguny, doprovodný program pro malé i velké, atrakce, stánky, sportovní vyžití, ohňostroj, ohňovou show, večerní zábavu a mnoho dalšího. Zapište si do kalendáře...

—————

28.03.2010 21:07

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Chybí Vám nějaké služby v kempu?  Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

—————

—————