pizza špica


 

Pizzerie U Římana pro Vás připravuje tu nejlepší pizzu a nejšťavnatější steaky v okolí již jedenáctým rokem. Otevřeli jsme sesterskou restauraci NAHÁČku . Najdete ji na opačné straně kempu blízko u letního kina a nudapláže. Zaměříme se především na steaky, burgery všeho druhu, ale i na občerstvení možné si vzít s sebou na pláž. Samozřejmě nebude chybět pizza-špica. Už se těšíme na léto a Vaši návštěvu u nás. Chystáme ještě jedno překvapení, ale to si zatím necháme pro sebe, aby jste se měli i Vy na co těšit.

VELKÁ AKCE PRO ŠKOLNÍ VÝLETY

Při objednání stravování v PIZZERII U ŘÍMANA nebo v letní restauraci NAHAČku nabízíme školním skupinám půjčení čtyřkol, kajaků a aquazorbingu za super ceny např. půjčení kajaku s vesly a plovací vestou za 90,-Kč,-/osoba a den (běžná cena 390,-Kč). Osobní domluva na telefonu 777 70 76 70. Možnost osobního výběru složení polopenzí. K dispozici hřiště na plážový volejbal se sítí a lajnami zdarma

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Ve spojení s příjemnou atmosférou pizzerie a příznivými cenami, věříme, že se budete rádi vracet.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.